loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Pompa Młynek WC Rozdrabniacz 800W Przepompownia
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:499,00 PLN
Produkt niedostępny. Powiadom gdy będzie dostępny.
 • Producent: Fala
 • Realizacja zamówienia: Produkt niedostępny

 • Opis produktu

Pompa WC Z rozdrabniaczem

800W

FALA 75952

2 LATA GWARANCJI


Pompa z rozdrabniaczem do WC znajduje zastosowanie w pomieszczeniach, gdzie nie ma technicznych możliwości podłączenia do grawitacyjnej kanalizacji sanitarnej - np. przerabiane dla potrzeb sanitarnych piwnice, strychy, garderoby i inne pomieszczenia.

Zasięg pracy urządzenia w poziomie to 70 metrów (należy pamiętać, że każdy 1 metr wysokości podnoszenia zmniejsza zasięg w poziomie o 10 metrów).

Dzięki temu możemy, pomimo braku możliwości grawitacyjnego odprowadzenia nieczystości, zaaranżować dla potrzeb łazienki lub toalety każde pomieszczenie w domu.


Wyposażona jest w cichy i wydajny silnik o mocy 800W oraz metalowe noże tnące, które skutecznie zmielą i wypompują nieczystości do 7 metrów wysokości.

Do rozdrabniacza można podłączyć WC oraz 2 dodatkowe urządzenia: umywalkę, zlew, brodzik, wannę lub bidet, a dzięki odporności na temperaturę do 90 stopni Celsjusza także pralkę i zmywarkę.

Wydajność wyjściowa 270 litrów/minutę umożliwia jednoczesne obsłużenie nawet wszystkich podpiętych do pompy urządzeń.

Niewielkie wymiary rozdrabniacza sprawią, że zmieści się on za każdym tradycyjnym kompaktem WC, a stopień szczelności obudowy IP44 gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość tego urządzenia.

W modelu tym w miejsce klasycznego hydrostatu membranowego zastosowano nowoczesny, elektroniczny włącznik ciśnieniowy, który gwarantuje precyzyjne i bezawaryjne sterowanie pracą urządzenia przez wiele lat oraz zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniem w przypadku zablokowania pompy.

Zaletą pompy jest możliwość podłączenia dopływu od góry, a także z boku na dole. Wlot boczny umiejscowiony jest tuż nad samą podłogą i wyposażony w dodatkowy zawór zwrotny, co ułatwia doprowadzenie do pompy ścieków np. z nisko umieszczonego brodzika.

Dla podniesienia komfortu użytkowania pompa została wyposażona w dodatkowe zabezpieczenie przed wydostawaniem się niepożądanych zapachów.

Pompa uruchamia się automatycznie po napełnieniu się nieczystościami oraz przestaje pracować po opróżnieniu. Jeżeli pompa nie uruchomi się automatycznie np. ze względu na zbyt niski poziom cieczy w zbiorniku, można ją uruchomić ręcznie naciskając i przytrzymując włącznik zewnętrzny.

Dane techniczne:

Maksymalna Wysokość podnoszenia [m] 
7
Stopień ochrony [IP] 44
Maksymalna wydajność [dm3/ h] 16200
Długość kabla [m] 1,8
Moc [W] 800

Zawartość opakowania:

- pompa do WC
- opaski montażowe
- zaślepki otworów wlotowych
- zewnętrzny zawór zwrotny
- instrukcja