loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Akumulatorek GP ReCyko+ nowej generacji R03 AAA
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:6,90 PLN
Produkt dostępny!
 • Producent: GP
 • Realizacja zamówienia: 24-48 godzin

 • Opis produktu

Akumulatorek GP ReCyko+ R03 AAA 800mAh


podana cena dotyczy 1 szt.

Całe opakowanie zawiera 2 szt. akumulatorków, w przypadku zakupu mniejszej ilości, opakowanie zbiorcze jest rozcinane.

seria: ReCyko+ 85AAAHCB
rozmiar: R03 AAA
minimalna pojemność: 800mAh
inne oznaczenia: HR03

 
GP Batteries światowy lider w produkcji baterii, akumulatorków i ładowarek połączyło zalety baterii i akumulatora NiMH - natychmiastową gotowość do użycia z możliwością wielokrotnego ładowania. GP ReCyko+ to innowacyjne rozwiązanie dla osób oczekujących pełnych energii, wygodnych w stosowaniu, ekonomicznych i przyjaznych środowisku akumulatorów.

GP ReCyko+ to wynik nieustannych badań i rozwoju technologii wytwarzania produktów firmy GP Batteries. GP ReCyko+, podobnie jak zwykłe baterie, mogą być używane natychmiast po zakupie. Mają jednak nad nimi tę przewagę, że mogą być stosowane nawet w nowoczesnym sprzęcie, który wymaga dużego, jednorazowego poboru mocy. Dzięki większej pojemności GP ReCyko+ można wykonać 6-krotnie więcej zdjęć niż przy użyciu baterii alkalicznej.

W GP ReCyko+ zastosowano specjalną technologię, dzięki której nawet przechowywane w szufladzie 12 miesięcy zachowują do 85% zgromadzonej energii. Dzięki temu możemy ich użyć natychmiast bez potrzeby doładowania. Po tak długim czasie zwykłe akumulatory byłyby całkowicie rozładowane, a GP ReCyko+ możesz naładować na zapas i wziąć ze sobą bez potrzeby zabierania ładowarki.

 

GP ReCyko+ świetnie sprawdzają się również w latarkach, pilotach, zegarach, radioodbiornikach itp.Dodatkową zaletą nowych akumulatorów GP jest praca w każdych warunkach pogodowych. GP ReCyko+ mogą być używane w szerokim zakresie temperatur od -10oC do 50oC.

Akumulatory GP ReCyko+ mają jeszcze jedną cechę - mogą być ładowane nawet 1000-krotnie. Ogniwa nie zawierają metali ciężkich, przez co są bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Dzięki użyciu jednego akumulatora zamiast tysiąca baterii na wysypisko śmieci trafia o 20kg odpadów mniej.

Ładowanie w prosty sposób

 Do ładowania ogniw można używać dowolnej ładowarki, przeznaczonej do ładowania akumulatorków niklowo-wodorkowych (Ni-MH).