loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN

Gniazda meblowe – funkcjonalna kuchnia oraz salon

Rozmieszczenie gniazdek elektrycznych należy zaplanować już na etapie projektu domu. Musisz zatem wiedzieć, gdzie planujesz umieścić poszczególne sprzęty elektryczne. Jest to szczególnie istotne w przypadku kuchni, w której najczęściej stosujemy kuchenną zabudowę. Chcąc uniknąć konieczności kosztownego remontu, warto skorzystać z praktycznych rozwiązań, jakimi są gniazdka podszafkowe.


Gniazda podszafkowe do kuchni

Chcąc podłączyć duży sprzęt AGD, należy wybrać gniazda elektryczne podszafkowe  o mocy 230V. Należy je umieścić minimum 30 cm od podłogi. Jeżeli wybrałeś płytę elektryczną, dodatkowo musisz zaopatrzyć się w puszkę podtynkową.

Gniazdo meblowe w kuchni może w sposób znaczący ułatwić codzienne korzystanie z małego sprzętu AGD, jak toster, opiekacz, blender czy robot kuchenny. To, jak dużo ich wybierzesz, zależy jedynie od Ciebie oraz od sposobu korzystania z przestrzeni kuchennej.

Gniazdka podszafkowe do kuchni powinny zostać umieszczone w tych miejscach, w których najczęściej korzystamy ze sprzętów, a także należy zapewnić do nich bezproblemowy dostęp. Montujemy je pod szafkami kuchennymi, przy szafkach stojących o wysokości ok. 0,8 m polecamy instalację gniazd meblowych na wysokości 0,85-1,15 m.


Gniazdo meblowe w salonie i biurze

Gniazdo meblowe podszafkowe to również doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń, tj. pokój dzienny, biuro czy nawet pokój dziecka. Bardzo dobrze sprawdza się przy oświetleniu witryn i mebli. W przestrzeni biurowej zapewnia możliwość jednoczesnego korzystania z większej ilości sprzętów. Pracownicy mają ułatwiony dostęp do gniazdek, mogą podłączyć sprzęt komputerowy i inne urządzenia elektryczne.

W naszej ofercie dostępne są gniazda meblowe o różnej mocy oraz wymiarach. To panele z kilkoma gniazdami, co sprawia, iż podłączymy do nich kilka urządzeń. Polecamy do kuchni, salonu, biura i wszędzie tam, gdzie chcemy ułatwić sobie i bliskim korzystanie z poszczególnych pomieszczeń.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 20 / 41
pokaż filtrowanie produktów