loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Sygnalizator wejść EURA ED-40A3 z czujnikiem PIR i odbiornikiem bezprzewodowym EURAbell
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:84,87 PLN
Produkt niedostępny. Powiadom gdy będzie dostępny.
 • Producent: EURA-TECH
 • Realizacja zamówienia: Produkt niedostępny

 • Opis produktu

SYGNALIZATOR WEJŚĆ EURA ED-40A3 (RL-3979PIR) Z CZUJNIKIEM PIR I ODBIORNIKIEM BEZPRZEWODOWYM EURAbell

Sygnalizator wejść z czujnikiem ruchu RL-3979 PIR EURAbell może służyć do alarmowania o pojawianiu się niepożądanych osób w miejscach chronionych lub powiadamiania o nadejściu osoby oczekiwanej przy wejściu.

Doskonale sprawdza się w sklepach, magazynach, biurach i warsztatach - w szczególności wszędzie tam, gdzie osoba monitorująca znajduje się w dużej odległości od strefy chronionej.

Zestaw składa się z 2 elementów: nadajnika i odbiornika, dzięki czemu monitorowanie wejść może odbywać się na większą odległość. Po wykryciu ruchu w pobliżu monitorowanego wejścia, nadajnik wysyła natychmiast do odbiornika sygnał radiowy, poczym odbiornik generuje dźwięk.

Możliwy jest wybór jednej z 16 dostępnych melodii gongu.Zwłoka czasowa pomiędzy kolejnymi alarmami nadajnika wynosi około 30 sekund, co wyklucza zbyt częste i "natarczywe" generowanie alarmu akustycznego, np. przy wchodzeniu do budynku większej grupy osób.Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu kodowania nadajnika i odbiornika, istnieje możliwość rozbudowy zestawu o kolejne elementy, nie zakłócając przy okazji innych produktów tej samej marki, które mogą znaleźć się w pobliżu.

Elementy mogą być tego samego typu - czyli można np. zbudować zestaw z jednym odbiornikiem i kilkoma nadajnikami (w celu monitorowania kilku wejść z jednego miejsca), lub też zestaw zbudowany z kilku odbiorników i jednego nadajnika (w celu monitorowania jednego wejścia z kilku miejsc). Zestaw można rozbudować nawet o inne elementy, jak np. bezprzewodowy przycisk dzwonkowy marki EURA.

Parametry techniczne:

Rodzaj zasilania odbiornika baterie 3 x LR6 1,5V
Rodzaj zasilania nadajnika baterie 4 x AA 1,5V DC
Pobór prądu w stanie czuwania 0,5 mA
Pobór prądu podczas pracy 210 mA
Rodzaj komunikacji bezprzewodowa
Częstotliwość pracy 433,92 MHz
Moc sygnału nadajnika 10 mW
Zasięg radiowy max. 50 m w terenie otwartym
Kąt wykrywania ruchu 110°
Zasięg wykrywania ruchu 8 m
Temperaturowy zakres pracy odbiornika 0ºC...+35ºC
Temperaturowy zakres pracy nadajnika -10ºC...+35ºC
Współczynnik ochrony obudowy IP20
Masa netto 0,23 kg
Masa brutto 0,3 kg