loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Wideodomofon dwurodzinny EURA 2VT-691DM-592 7"
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:1599,00 PLN
Produkt niedostępny. Powiadom gdy będzie dostępny.
 • Producent: EURA-TECH
 • Gwarancja: 2 lata
 • Realizacja zamówienia: Produkt niedostępny

Polecamy
 • Opis produktu
 • Pliki do pobrania

Zestaw wideodomofonowy 2VT-691DM-592 składa się z:

 • 2 identycznych modułów wewnętrznych VT-691DM (monitorów), przeznaczonych do montażu wewnątrz 2 oddzielnych lokali mieszkalnych,
 • modułu zewnętrznego VT-592 zawierającego kamerę kolorową oraz 2 przyciski wywołania, przeznaczonego do montażu przy wejściu do posesji (drzwiach, furtce),

Zasilanie zestawu odbywa się z sieci ~230V/50Hz za pośrednictwem zasilaczy prądu stałego (wyposażenie zestawu)Zestaw jest kompatybilny z systemem „EURA-VISION”, zatem można go rozbudowywać w szerokim zakresie – zarówno o dodatkowe monitory lub słuchawki, jak i o dodatkową kamerę zewnętrzną (może to być standardowy moduł zewnętrzny serii VT, jak również zwykła kamera do monitoringu CCTV).

Moduł wewnętrzny VT-691DM posiada wbudowaną pamięć 120 kolorowych obrazów, które mogą być ręcznie lub automatycznie utrwalane za pomocą kamery modułu zewnętrznego lub kamery monitorującej CCTV (tylko ręczny zapis obrazów z kamery CCTV). Po przepełnieniu się pamięci, nowy obraz zastąpi najstarszy z dotychczas zapisanych. Moduł wewnętrzny wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7 cali. Obsługiwany jest przez specjalne menu ekranowe OSD (w języku polskim!), dzięki czemu regulacja podstawowych parametrów obrazu i dźwięku jest prosta i przejrzysta. Istnieje możliwość wyboru 2 różnych melodii gongu, spośród 15 dostępnych fabrycznie – jednej dla wywołań zewnętrznych (wizyta) oraz jednej dla wywołań wewnętrznych (funkcja interkomu przy zestawach rozbudowanych).

Moduł zewnętrzny VT-592 przeznaczony jest do obsługi 2 lokatorów, dlatego na froncie obudowy urządzenia znajdują się 2 oddzielne przyciski wywołania, sterujące 2 oddzielnymi modułami wewnętrznymi (monitorami). Po wciśnięciu jednego z przycisków w odpowiednim module wewnętrznym wygenerowany zostaje sygnał gongu, poczym możliwe jest prowadzenie rozmowy oraz wizualna obserwacja osoby znajdującej się przy wejściu do posesji. Z tyłu kasety znajdują się 2 gniazda służące do podłączenia obu modułów wewnętrznych (lokatora „A” oraz lokatora „B”) oraz 1 gniazdo służące do podłączenia rygla elektromagnetycznego sterującego otwieraniem drzwi/furtki. Moduł zewnętrzny VT-592 wyposażony jest w wysokiej jakości kamerę kolorową CCD.

Obserwację w nocy wspomaga zestaw 6 diod LED emitujących światło podczerwone. Specjalny daszek ochronny zabezpiecza moduł zewnętrzny przed skutkami warunków atmosferycznych.

Rygiel elektromagnetyczny (element wyposażenia dodatkowego) można zasilać bezpośrednio z monitora, jeśli jego znamionowe napięcie pracy wynosi 12V DC a pobór prądu nie przekracza 500mA. W przypadku stosowania rygla elektromagnetycznego o innych parametrach – do zasilania rygla należy użyć dodatkowego zasilacza. Takie rozwiązanie pozwala na współpracę z zestawem 2VT-691DM-592 praktycznie wszystkich dostępnych typów rygli elektromagnetycznych.

PARAMETRY MODUŁÓW WEWNĘTRZNYCH (MONITORÓW):
Rodzaj wideodomofonu: Analogowo-cyfrowy
Rodzaj obrazu: Kolorowy
Typ ekranu: LCD kolor o przekątnej 7 cali
Rozdzielczość: >300 linii TV
Parametry sygnału wideo: 75ohm, 1V p-p (CCIR)
Regulacja jasności obrazu: Tak
Regulacja nasycenia kolorów: Tak
Regulacja głośności gongu: Tak
Standard przesyłu obrazu i dźwięku: Duplex
Max. liczba kamer: 2 (lub 4 po dołączeniu modułu VT-MDS)
Max. liczba monitorów: 5
Funkcje: podgląd, rozmowa z podglądem, otwieranie rygla, interkom, pamięć cyfrowa 120 kolorowych obrazów
Napięcie zasilania: 15 V DC
Zasilacz: +15V, w zestawie
Zasilanie zamka z kamery: Tak
Liczba i rodzaj przewodów kamera-monitor: 4x0.5mm (do 30m) 4x1.0mm + kabel koncentryczny wideo 75ohm (od 30m do 300m)
PARAMETRY MODUŁU ZEWNĘTRZNEGO:
Rodzaj kamery: kolor, przetwornik CCD, 1/3 cala
Czułość [lux/cm]: 0
Rozdzielczość kamery [px]: <420 linii="" tv="" td="">
Parametry sygnału wideo: 75ohm, 1V p-p (CCIR)
Kąt widzenia kamery w poziomie/pionie: ok.76o/ok.58o
Regulacja położenia obiektywu: brak
Sposób oświetlenia nocnego: 6 diod LED (podczerwień)
Temperaturowy zakres pracy: Od -25oC do +50oC
Stopień ochrony IP: 44
Materiał obudowy kamery: Stal nierdzewna
Pobór prądu w czasie pracy: ok.200mA
Wymiary (szer x wys x głęb): 90 x 176 x 23 (mm)

Polecamy