loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN

Czujniki ruchu, czyli światło na życzenie

Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome konieczności efektywnego wykorzystywania energii elektrycznej. Dokonują wielu zmian w swoich domowych instalacjach w celu zmniejszenia rachunków za prąd. W przypadku oświetlenia zewnętrznego przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo, a zatem również ono powinno być dostosowane do indywidualnych potrzeb domowników. Czujniki ruchu to rozwiązanie, które pełni funkcję zarówno praktyczną, jak też estetyczną. Dzięki nim możliwe jest ograniczenie zużycia prądu i zwiększenie bezpieczeństwa na zewnątrz budynku. Są również stosowane przy oświetleniu witryn sklepowych i reklam dla atrakcyjności efektów wizualnych.Czujniki ruchu, czujniki zmierzchu – zastosowanie

Bardzo często są wybierane jako element instalacji alarmowej. Jeżeli czujnik wykryje obecność człowieka, oświetlenie automatycznie się włącza. To w większości przypadków skutecznie odstrasza potencjalnego włamywacza i złodzieja. Czujniki ruchu dobrze sprawdzają się ponadto w garażach oraz pomieszczeniach mieszkalnych, w garderobach i na schodach. Pozwala bezpiecznie poruszać się po budynku po zmierzchu, jak też zwiększa funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń. Czujniku ruchu można połączyć z innymi urządzeniami elektrycznymi, np. klimatyzacją i ogrzewaniem.

Czujniki zmierzchu zewnętrzne są najczęściej montowane przy drzwiach wejściowych, bramach wjazdowych, ciemnych strefach ogrodu, wejściu balkonowym i tarasowym.Podział czujników ruchu

Wyróżniamy czujniki ruchu pasywne wykorzystujące w swoim działaniu technologię podczerwieni i aktywne, nazywane również mikrofalowymi, które cechują się większą dokładnością. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz czujniki ruchu sufitowe i przeznaczone do montażu ściennego.Korzyści:

  • Zwiększone bezpieczeństwo wewnątrz oraz na zewnątrz budynku
  • Zmniejszone ryzyko upadku na schodach i podczas poruszania się po budynku po zmierzchu
  • Niższe rachunki za energię elektryczną, oszczędności w eksploatacji budynku
  • Wygoda i komfort, brak konieczności szukania po ciemku włączników światła
  • Możliwość regulacji natężenia światła i dostosowania go do własnych upodobań
  • Możliwość konfiguracji z innymi urządzeniami elektrycznymi, tworząc system sprzyjający inteligentnemu budownictwuProponujemy Ci rozwiązania, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo, komfort oraz wygodę. Czujniki dzięki którym stworzysz energooszczędną instalację w swoim mieszkaniu, zmniejszysz rachunki za prąd i „zaprojektujesz” środowisko przyjazne sobie i swojej rodzinie.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 20 / 41
pokaż filtrowanie produktów